Takvim
Hava Durumu
Karaağaç Köyü Muhtar Adayımız İbrahim KIYMAZ`ın Seslenişi

Çok Kıymetli Akrabalarım ve Köylülerim;

   Kıymaz Ailesi olarak ve köylülerimizin yoğun ısrarı üzerine 2024 yılı içerisinde yapılacak olan Karaağaç Köyü Muhtarlığı için Muhtar Adayı olduğumu buradan ilan ediyorum.

   Sizlerin ricasını kıramadım ve aday olarak önümüzdeki seçimlerde yer alacağım. Rabbim izin verirse köyüm için var gücümle çalışarak, Karaağaç Köyü için ve kabile fark etmeksizin tüm köylümüz için layık olmaya çalışacağıma inanıyorum. Bütün köylülerimin oylarına talip olduğumu sadece hizmet için geldiğimi bildiririm.

   Önceliğimin gerekli yatırımları alamamış, birçok kamu hizmetinden mahsur kalmış Karaağaç Köyümüzün sesini ilgli kurumlara duyurmak olduğunu bildiririm. İlk aşamada köy içi yol yapımı, susuzluk ve çöp sorunlarının çözümü için uğraşacağımı ayrıca Cenazelerimiz ve çeşitli toplantılarımız için köy kullanımına mahsus "Köy Evi" için tüm gücümle çalışacağıma Siz kıymetli akrabalarımın ve köylülerimin huzurunda söz veriyorum.

   Birlikte daha güçlü olduğumuzu, yediden yetmişe sizlerin desteğine ve dualarına ihtiyacım olduğunu belirtirim. Sağlıcakla kalın.


   İbrahim KIYMAZ

  
843 kez okundu

Yorumlar

Adaylık     24/09/2023 18:11

Hayırlı Olsun
Misafir -